محل تبلیغات شما
بعد از مدتها سلام! هیچکس اینجا حال منو نمی پرسه؟ :)

من اومدم در حالی که واقعا کلاس هامون فشرده شده و البته امتحانایی رو هم در پیش دارم، که از همتون میخوام برای موفق شدن و کسب نمرات خوب واسم دعا کنین!

منم حتما برای شما دعا میکنم و قول میدم که زود به زود پست بزارم

خب بچه ها چه خبرا؟ ازمون 25 مهر ، اولین ازمون قلمچی شما بود. با توجه به پست نتیجه مسابقه تراز که همکارمون گذاشته بود خداروشکر ترازا خوب بود و بچه های اکسیر خوب شروع شدن

یه نکته خیلی خیلی مهم اینه که اونایی که ترازاشون خیلی بالاس نباید مغرور بشن و اونایی که خیلی پایین شدن نباید ناامید بشن چون این اول راهه

بچه ها مهمتر از ترازی که بدست میارین درصدهای شما هست که مهمه شما باید سعی کنین درصدای زیر 50 نداشته باشین و همه درسا رو به تعادل خوبی برسونین

دوستان یادتون باشه که زمان رو از دست ندین و تلاشتون رو از این ازمون به اون ازمون موکول نکنین. ازمونای اولیه کانون خیلی مهمه ن.

برای اونایی که ترازای زیر 5000 دارن توصیه من این هست که ابتدا به یادگیری مفهوم درس و کتاب درسی و حل تمرین ها کتاب درسی و حتی تست ها حتی شده با راه طولانی بپردازند و سعی کنن که درصداشون رو بیارن بالا 30 درصد.

برای بچه های زیر 6000 هم وضعیت بدی ندارن مخصوصا 5500 به بالا اما باید بیشتر وقت بزارن و کار کنن. در واقع این افراد میخونن اما نه اونچنان که باید و شاید!

بچه های بالای 6000 هم به ترازشون قانع نشن و چون رقابت برای قبولی توو سه رشته اول توو بچه های با این تراز زیاده باید حواسشون رو جمع کنن و غافل نشن. چون با سنگین شدن حجم دروس ممکنه ترازشون بیاد پایین. این افراد به نظر من درس رو خوب یاد گرفتن اما باید نکات ریز تستی و گاه سرعت عمل رو کار کنن

کنکوری های تراز بالای 7 هزار شرایطشون خیلی خیلی خوبه و باید حواسشون باشه که یک: کاهش تراز نداشته باشن و دوما: روی نقاط ضعف و قوتشون توجه کنن

و اخرین نکته این پست اینه: وقت بزارین و کم کاری نکنین. بعضی از بچه ها واقعا کم مطالعه میکنن و انتظار دارن که درصدای خوبی هم بیارن. مطمئنا کسی که تلاش بکنه نتیجه تلاشش رو میبینه!

نوشتن زمان ها  و مطالعه روزانه خیلی مفیده. میتونین خودتون توو یه دفترچه یادداشت همه کارای روزانه تون رو بنویسین و همچنین استفاده از کرنومتر برای اینکه وقت مفید درس خوندتون رو بفهمید هم روش خوبیه

اگه کسی از من سوالی داره میتونه توو همین پست کامنت بزاره!

موسسه حرف آخر | برترین موسسه کنکور

مقایسه بین تولیدکنندگان DVD آموزشی کنکور

مهندس دربندی و حل فیزیک تجربی فشار کنکور۹۴ ۴۷۶۲۶۲۰۰-۰۲۱ WWW.FARAYAND-PASOKH.COM

رو ,خیلی ,بچه ,هم ,های ,ها ,بچه های ,اونایی که ,هست که ,اما باید ,کتاب درسی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Winifred's life ثبت انواع شرکت دامین mochrecoomo Robert's memory جلوه های قرآنی صبا موزیک : آهنگ Heather's receptions دوربین مداربسته | دوربین مدار بسته Jose's info